Schick po szósta bramka sezonu zachwycony, że przyczynił się do wygranej

Czech Patrik przedstawicielem Schick jego szósty gol w lidze włoskiej i pomaga w inne cele rozmieszczone piłkarze jak ograć bukmachera Sampdorii wygrać 3: 1 zwycięstwo nad Bolonii, na którym grał cały mecz Ladislav Krejci. Jednadvacetiletý napastnik 83 minut zadbał o zwycięskiej bramki. Sampdoria strzelił wszystkie trzy bramki w ostatnich ośmiu minutach i wygrał po raz trzeci z rzędu. Bologna przeciwnie, trzeci kolejny zagubiony.

Podczas Krejci grał od początku i oglądaliśmy 18 minut wysłał swój zespół na prowadzenie Blerim Dzemaili, Schick rozpoczął wśród substytutów. Gra trener wysyłane w 58 minucie i czeski napastnik potwierdził swoją reputację jako Joker.

W ciągu pierwszych 82 zakłady na koszykówkę minut grał Erick Pulgar brakowało rękę i Luis Muriel z karą równą. Zaledwie kilka sekund po rzutu Schick prowadził obronę na pionowym przejściu i strzelił w przeszłości bramkarz po kraju zakończyła zwrot. Na samym końcu Schick wysłane przed krzyżem celem postrzelony i Ibrahima M’Baye wziął własny cel.

“Jestem szczęśliwy, że wygraliśmy i że przyczyniły się do tego. To nie jest łatwe, aby rozpocząć na ławce, ale staram się być zawsze gotowy, aby pomóc zespołowi,” powiedział telewizji Sky Schick, którego według mediów zainteresowanych Inter Mediolan. “Nie dbam o to. Skupię się tylko na Sampdoria i bet365 jego wydajność. I już postanowiła Sampdoria miejsce AS Roma, ponieważ wiedziałem, że mogę łatwo dostać się na boisku. Teraz widzę, że to był dobry wybór,” dodał.