recenzie Bet365

Bet365 Mobile Review – App
Toto by nebolo úplné preskúmanie Bet365 bez toho, aby som pokryl ich aplikáciu, takže tu je môj názor na to …

Zistil som, že som mohol použiť Bet365 na oboch zariadeniach iPhone a Android – mobilných aj tabletových, čo je pôsobivé. Podarilo sa mi prevziať verziu iOS prostredníctvom App Store a verzie Android z vlastnej stránky Bet365, tiež som otestoval veci na iných zariadeniach a zistil som, že môžem pristupovať presne na rovnakú službu prostredníctvom webového prehliadača môjho zariadenia (hovorím Windows a Blackberry tu).

Podľa môjho názoru je mobilná aplikácia Bet365 pravdepodobne jedným z najlepších a na rozdiel od niektorých konkurentov ponúka v podstate rovnakú funkčnosť a rozsah možností stávkovania ako desktopové stránky. To znamená, že v mobilných zariadeniach sú plne prístupné veci, ako napríklad in-play a živé vysielanie, a je možné pristupovať aj k všetkým hlavným službám účtu – je to vynikajúca služba.

Popularita a povesť
Keďže niekto, kto videl televízne reklamy spoločnosti, bude určite vedieť, Bet365 je jednou z najväčších svetových online stávkových spoločností s miliónmi zákazníkov po celom svete.

Vzhľadom na to, že stávkaristi – rovnako ako všetci ostatní zákazníci – majú tendenciu hlasovať svojimi nohami, pokiaľ ide o povesť stávkových kancelárií, skutočnosť, že Bet365 má toľko používateľov, presne odráža vynikajúcu reputáciu firmy s hráčmi. Čítal som online, že veľkí víťazi môžu niekedy mať svoje účty obmedzené Bet365, ale to platí pre všetkých stávkových kancelárií a podľa mojich skúseností to nebola otázka.

Bezpečnosť a bezpečnosť
Bet365 vo svojej knihe hodnotí vysoko z hľadiska bezpečnosti a ochrany, pokiaľ ide o ochranu peňazí a transakcií zákazníkov, a pomáhajú tým zákazníkom vyhnúť sa iným bezpečnostným otázkam, či už vonkajšiemu alebo samovoľnému.

Skúsil som a zistil, že ich stránky sú chránené certifikátom SSL. Tie sú zavedené tak, aby šifrovali všetky údaje na a z akýchkoľvek webových stránok za účelom ochrany citlivých informácií vrátane osobných údajov a kreditných alebo debetných údajov. Je zrejmé, že je to príjemné nájsť to na akomkoľvek mieste, kde odovzdám takéto informácie.

Navyše som zistil, že stránky sú dobre vybavené a pomáhajú používateľom zodpovedne hrať hazardné hry s množstvom informácií o tom, čo robiť, ak máte problém s hazardom a kam sa dostať na podporu. Tiež som si všimol, že bola ponúknutá funkcia vlastného vylúčenia, ktorá je opätovne viditeľná.

Zákaznícka podpora
Škála zákazníckej podpory, ktorá je k dispozícii na stránkach Bet365, ma na mňa zapôsobila a bolo by ťažké nájsť spôsob, ktorý by vyhovoval vašim potrebám. V minulosti som v službe Bet365 používal poštovú, e-mailovú a telefonickú podporu s rýchlymi časmi odozvy, ale ak som v skutočnosti spěchal, narazím na svoj 24/7 tím na podporu live chatu, aby som dostal rýchlu odpoveď.

Že možnosť živého rozhovoru poskytuje takmer okamžitú pomoc, ale zistil som, že ostatné metódy nie sú ani pomalé, ešte čakám viac ako 24 hodín na odpoveď na čokoľvek iné ako poštovú žiadosť (zo zrejmých dôvodov).