Hull KR tvár showdown Bet365 prežitie po strate do Huddersfield

O víkendoch to boli všetky oči, ktoré Hull predstavil v priebehu niekoľkých rokov. Nasledujúci víkend však bude stávka ešte vyššia po 24 hodinách, kým sa nezabudne na šport v Hull ako celku. Neutrál sa bude cítiť inak.

Neschopnosť Hull FC zabezpečiť štít v lídri ligy v piatok Bet365 nepochybne priniesla radostné, aj keď opatrné oslavy fanúšikov Hull KR. Ale po ďalšom dramatickom zápase na pobreží Humbera, pár hodín po víťazstve Warringtonu v piatok 23-6, sa obe strany budú hrať opäť budúci týždeň za veľmi odlišných okolností.V prípade FC je miesto v Grand finále v stávke vo Wigane; pre Hull KR, živobytie, kariéra a prežitie Super League sú na líniu v Million Pound Game proti Salfordovi alebo London Broncosi budúcu sobotu. Nebolo by to víťazstvo pre Huddersfieldovu Bet365 triedu roku 2016 bez drámy , aj keď. V prestávke viedli 22-4 a víťazstvo sa zdalo nevyhnutné, ale Hull KR sa dostal do boja o 22-22 a ak by to tak zostalo, Robins by zabezpečil bod, ktorý potrebujú na udelenie tretieho miesta v kvalifikácii. p>

Ale to bol len zlomok z drámy, ktorá by nasledovala.Posledný štvrťrok bol mikrokozmou fascinujúcej kampane Kvalifikátorov, pričom zápas určil šírka príspevku po niekoľkých úzkych volaniach pre obrov. Po tom, čo Hull KR stlačil neskoro, čo sa ukázalo byť rozhodujúcim Bet365 poklesom gólom od Dannyho Brougha, teroristický úsilie Terryho Campeseho od 40 metrov zasiahlo post. V záverečnej minúte sa pokúsil o Thomas Minns, ktorý by zabezpečil prežitie pre KR, bol vylúčený po tom, čo bol Jake Connor v hromadení.

Rozhodne to nebolo nudné, Robins, ktorý bude v sobotu hostiť Salforda alebo Londýna v sobotu v play-off. “” Je tu úžasná úľava, “povedal Rick Stone, tréner Huddersfield. “Vedel som, že na konci máme ďalšiu šancu, či už je to len jeden Bet365 online stávkovanie bod, a to je všetko, čo sme potrebovali.Môžeme začať plánovať na budúci rok. ”

Pre Hull KR, ako sa vyberú po tom budú fascinujúce. Porážka Bet365 akéhokoľvek druhu, keď je v hre miesto Super League, je ťažké sa dostať späť, ale robiť to po príchode tak bližšie prežitie bude ťažké. Hviezda pre Huddersfield pri založení, že prvý – vedúci bol ich polčas Ryan Brierley. Našiel príležitosť ťažko prísť pod Stoneom, ale keď vyskúšali dva pokusy a vytvorili ďalšie pre Leroy Cudjoe, Giants vyzerali úplne pod kontrolou a zdalo sa, že si určite ponechajú miesto Super ligy. sviatočná siréna sa stretla s fanúšikmi domácich fanúšikov, ale Robins odpovedal Bet365 dobre, s pokusmi od Kena Sia, Mitch Allgooda a Iaina Thornleyho vyrovnávať skóre skôr, ako začala neskorá dráma.

more: vstupné bonusy Bet365