Melbourne Victory -be küzd Western Sydney Wanderers

Melbourne Victory feljebb a harmadik helyet az A-League asztal után kimásszon Western Sydney Wanderers 2-1 Pirtek Stadionban.A késői Gui Finkler sztrájk biztosította a három pontot, hogy hagyja el a Wanderers még mindig keresi az első győzelmét a kampányt.

A végeredmény durva volt a házigazdák, akik megalkották több gólszerzési lehetőséget és megérdemelt legalább egy pont, de ismét arra cserbenhagyta hiánya gyilkos ösztön előtt a tömeg 14.619.

Kevin Muscat Victory kezdődött pozitív módon, és kellett volna a vezetést, miután jó munkát a szorgalmas Besart Berisha, aki kisemmizett Antony Golec bal touchline csak Kosta Barbarouses tűz rettenetesen széles.

a Wanderers, aki bement a játék a cél nélküli, mivel a kerek nyolc összecsapást Sydney FC, fenyegető volt a lépést a Nikita Rukavytsya de három alkalommal az egykori Socceroos Wideman kigombolta jó megközelítés a munka egy gyenge utolsó lépés.

Rukavytsya, aki még mindig keresi az első cél a klub, látszott, hogy kinyitotta a fiókot egy jól ütött erőfeszítés felénél első fele, de Victory kapus Nathan Coe lehúzta egy első osztályú menteni a lövésbe centiméterrel elkerülte a kaput.

Azok a kihagyott lehetőségek jött vissza kísérteni a házigazdák a 26. percben, amikor Carl Valeri repedt haza egy csodálatos sortűz miután elhagyta jelöletlen a Wanderers’ védelmi szélén a doboz után fél elhárította a sarokban.

Tony Popovic oldalán száguldott ki a blokk után félidőben a Rukavytsya ismét problémákat okoz a bal oldalon, de az engedélyét az egész arcát a kapu kimaradt mindenki, és a veszély törlődik.

De a nyomás végül bet365 fogadási útmutatók mégis kifizetődő Röpke az óra jel, amikor nemrég aláírta Nick Kalmar szerezte első gólját a klub egy jól ütött lövés játék után egy okos egy-kettő a Rukavytsya.

növelt első gól óta kerek nyolc, a hazai közönség tombolt az oldalukon, de Coe tartózkodott szilárd a vendégek előnyét egy okos menteni Labinot Haliti.

Berisha azt hitte szerezte a Victory 20 Minu tes időről, amikor a fejlécet egy sarokban bólintott alól bar Jason Trifiro de a tiltakozások a hivatalnokok nem vették figyelembe.

Azonban nem volt vita a győztes sztrájk amely azért jött létre a klasszikus Fahid ben-Khalfallah, aki játszott a 60-es Crossfield át a lábát Barbarouses.

a labdát a dobozban találkozott Berisha, aki tagadta Covic csak Finkler tüzet a tetőn a nettó 10 perccel a vége előtt.

a Wanderers megpróbálta férfiasan kényszeríteni egy equalizer Golec és Mateo Poljak megy közel, de a vendégek tartott, hogy lezárjuk a három pontot.