Bath uzpůsoben tak, aby konečně vytáhnout zástrčku na Northampton

Je to čtyři roky poté, co Bath vyhrál Northampton v Premiership a poté, co ztratil tři své první pět zápasů této kampaně, minulé sezóny Bet365 potlačené finalisté potřebují ukončit svátky v držení nad nimi na Recreation Ground v sobotu.

Northampton, který v této sezoně také ztratil tři zápasy, je v posledních osm zápasech v zápase proti Bathovi neporažen a porazil je ve finále European Challenge Cup 2014, ale od té doby nezískal v lize. Rec minulý únor a jsou bez řady svých protějšek v Anglii. Bike Mike Ford se snaží vytvořit tým freethinkerů za všech podmínek | Paul Rees Přečtěte si více

“Je to pro nás nutná hra,” prohlásil Rob Webber, batoh Anglie v Bathě. “Jsme hrdí na to, že Bet365 máme dobré předvádění před našimi vlastními fanoušky a vy budete moci být nadšeni jen tím, že vyhrajete jeden z nejlepších klubů Premiershipu, ale na nás je trochu nátlak.

Bet365 Cesko – Otevřete si účet

“Northampton je na špici již několik let a to je to, co chceme dosáhnout.Jsou dobře trénoval, velký a fyzikální s celou řadou hrozeb po celém hřišti. Je to šance pro nás, aby značku dolů a my jsme dát velký důraz na naše set-kusy a víme, že bude těžké zkoušce v této oblasti.Skrumáž budou mít ještě větší náskok, než je obvyklé, a my jsme tvrdě pracovali na Bet365 duševní straně scrummaging pod Neal Hatley.“

Anglie centrum Jonathan Joseph se vrací na stranu měsíc před plánovaným termínem, co musel na operaci na o zranění hrudníku a Dave Attwood je zpět v druhé řadě poté, co chybí poslední neděli porážku na Welford Road. „Bylo to hořce zklamáním přijít od Leicester s ničím, ale pozitivní bylo, že jsme vytvořili celou řadu šťavnatých příležitostí,“ řekl Bath trenér, Mike Ford. „Northampton jsou podobné Leicester:. Budete muset odpovídat na set-kusy a členění, které mají šanci je porazit“

Svatí jsou bez útočníků Dylan Hartley, Alex Corbisiero, Courtney Lawes, Tom Wood a Calum Clark, zatímco jejich první volbou Bet365 poloviční záda, Lee Dickson a Stephen Myler, bude na lavičce.Jejich zkušenost bude využita ve druhé polovině a znamená to první start do Premiershipu pro polovinu letadla JJ Hanrahana, letního náboru z Munsteru. “Jedním z důvodů, proč jsem se připojil k Northamptonu, bylo, že jsem Bude hrát za zády, kdo by poskytl míč přední nohy, “řekl Hanrahan. “Munster je na konci našeho balíčku v Unibet online bonus průběhu let a všechno bylo tak, jak jsem čekal. Koupel je pro nás důležitá hra s oběma kluby, které se chtějí dostat na roli. Víme, že to bude těžké. “Kapitán Anglie, Chris Robshaw, zůstává na slepém boku pro Harlequins v Bet365 sobotním domácím utkání proti Londýnskému irskému.Luke Wallace nahradí Dave Ward, který obnoví ve svém odborném pozici na šlapka na Openside zatímco Wales a lvi prop Adam Jones se vrací na tighthead.

The Wasps kapitán James Haskell, zmešká sobotní večerní střetnutí proti Exeter na Ricoh Arena se zraněním ramene. Ten je nahrazen Sam Jones, který bude dělat jeho 100. vzhled pro klub, a George Smith vrací do Openside po opřel o uplynulém víkendu.Exeter zahrnují Wales tighthead prop Tomáš Francise, který byla obnovena po záchvatu Bet365 příušnicím a Anglii druhou řadu Geoff Parling dělá jeho první start pro náčelníků.

Wales mimo polovina Dan Biggar podepsala nový duální smlouvu, aby ho v zemi, první z 17 hráčů, kteří se přihlásili k dohodě mezi národní strany a regiony, aby tak učinily, ale Saracéni se zajímají o lákavé jeho half-back partnera při Ospreys, Rhys Webb pro přesun do Anglie a nahradit Neil de Kock, který odchází do důchodu na Bet365 konci sezóny. Webb nehrál, protože trpí zranění kotníku před Světového poháru, ale očekává se, že se vrátí nejpozději do tří měsíců.